Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Поважати людську гідність і професійну честь працівників дошкільного навчального закладу. Виявляти до них повагу.


2. Неприпустимо розмовляти в дошкільному навчальному закладі ненормативною лексикою та підвищеним тоном будь з ким — батьками, дітьми, працівниками.  

3. Поважати гідність своєї дитини та інших дітей.   

4. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу. Ранковий прийом з 8.00 до 9.00   та забирати до 18.30. Про можливе запізнення у ранкові години попереджати завчасно.

5. Якщо Ви привели дитину під час проведення ранкової гімнастики, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приміщенні групи.

6. Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини. Небажане носіння комбінезонів.  Повинна бути чиста нижня білизна. Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити. Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і одягатися.

7. Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів.

8. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, скляні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.

9.У шафі дитини мають бути гребінець та носова хустинка, а на верхньому одязі — петелька. Також у дитини раннього або молодшого дошкільного віку має бути змінне взуття та одяг, у дитини старшого дошкільного віку — за потреби.

10. Приводити  здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

11. Про відсутність дитини через хворобу або сімейні обставини та прихід її після відсутності обов’язково попередити заздалегідь. Адже завідувач дошкільного навчального закладу затверджує меню та кількість дітей на харчування за даними попереднього дня.

12.  Про відсутність дитини через інфекційне захворювання терміново повідомити в дошкільний навчальний заклад з метою термінової обробки групового приміщення та запобігання захворюванню інших дітей.

13. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, подряпин, конюктевиту і ін.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

14. Якщо під час ранкового прийому  у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані забрати дитину із садка та звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

15. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до дошкільного закладу саму, без супроводу дорослого. Увечері   вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

16. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

17. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

18. Вносити плату за   додаткові освітні послуги і харчування до 10 числа кожного місяця.

19. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо). Під час складання правил використано: Закон України «Про дошкільну освіту». Положення про дошкільний навчальний заклад. Інструкція з організації охорони життя і здоров’я дітей в дитячих дошкільних закладах.

20. З метою збереження життя і здоров’я дітей, запобігання травматизму заборонено пересуватися на транспортних засобах територією дошкільного навчального закладу та приходити з будь-якими домашніми тваринами.

21. Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників дошкільного навчального закладу щодо розвитку, виховання, зміцнення здоров’я дитини та її гігієни.